Ceník:

      nejsme plátci DPH

Vedlejší sezóna


                                            2.800,- Kč za den

Hlavní sezóna LÉTO

26. 6. - 3. 9.            

                  3.500,- Kč za den

NÁJEM do 7 dnů

včetně

                                     + 200,- Kč za den

MANIPULAČNÍ POPLATEK

jednorázový, neúčtuje se při nájmu na 10 dní a více

                               1.500,- Kč

VRATNÁ KAUCE


                                                         25.000,- Kč

Nadstandartní Příslušenství, 1ks

standartní vybavení je v ceně nájemného                  (max. 500,- Kč za dobu nájmu)

50,- Kč za den

  • Dle platného ceníku je stanovena cena za každý den trvání nájmu. V ceně česká dálniční známka a kompletní vybavení vozu dle sekce "Více o voze"
  • Možnost vyzvednutí vozu den před zahájením nájmu po 18 hod nebo vrácení vozidla následující den po ukončení nájmu do 8 hod za poplatek 1/2 denní ceny.
  • Omezení nájezdu je 300 km denně (počet dní x 300 km), při překročení účtujeme 5,- Kč/1 km, u nájmu na 10 dnů a více je bez omezení km.
  • Mimo základní denní sazby účtujeme jednorázový manipulační poplatek 1.500,- Kč, při nájmu na 10 dnů a více se neúčtuje. Servisní poplatek zahrnuje, předání/převzetí vozidla, seznámení s ovládáním a obsluhou vozidla, doplnění provozních kapalin (voda do ostřikovačů atd.), doplnění plynových láhví, plnou nádrž čisté vody, chemie do chemického WC, toaletní papíry pro chemické WC, sáčky do odpadkového koše, vypraní prostěradel atd.
  • Místem předání a vrácení vozu je v Praze v Dolních Měcholupech, kde si můžete po dobu nájmu nechat bezpečně zaparkovaný váš automobil.